Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 04 червня 2026
21:44

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Я їм не бажаю… Я їх проклинаю, – мешканка Павлограда Марина про пережиту ракетну атаку

|«« «« »» »»|

Люди у Павлограді оговтуються після пережитої масованої ракетної атаки.

Серія потужних вибухів заскочила пані Марину вдома. Від них вона укривалася разом з дітьми у коридорі. Меншого встигла покласти у візок і поставити за дві стіни, а сама пішла за шкарпетками. Після чого жінку накрило склопакетом та поранило.

«Медики накладали шви і поставили скоби. На голові, а ще на руці. Бо сильні поранення», – розповідає Марина.

Після пережитого вона досі у шоковому стані. Але ствердна в одному – ворогу, який б’є по мирних, нічого не бажає, а лише проклинає.

Потужні удари Валентина також переживала разом з дитиною. Відволікала півторарічну малечу як могла.

«Співали пісні, віршики розказували, мультфільми дивилися. Щоб не плакала. Живі й здорові – це найголовніше. Балкона немає, двері не закривалися, але вже полагодили», – розказує жінка.

А от пані Оксану врятувало те, що під час вибухів була у лікарні. По поверненню застала вже потрощену квартиру. Її побило вибуховою хвилею.

«У мене квартира на першому поверсі. Всі вікна, двері вибиті. Нічого не вціліло. Тепер треба якось все відновлювати. Та й поїхати нам нема до кого, бо ні рідних, ні близьких», – ділиться Оксана.

Поблизу місця атаки у Павлограді працюють благодійники. Вони видають людям плівку та osb-плити. Допомагають привести до ладу потрощене житло.

Поліція розгорнула намет і документує наслідки ворожої атаки.

Комунальники прибирають скло та вивозять будівельне сміття.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (19)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (8)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті