Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 01 липня 2025
11:16

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Спортсмени з Дніпра здобули першість на Відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби

Спортсмени з Дніпра здобули першість на Відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби

На Відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби спортсмени з Дніпра здобули 27 медалей в особистій та командній першості – 6 золотих, 19 срібних та 2 бронзові.

Про це Відкритому розповіли вихованці спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №1 Данило Данаєв та Марія Шейніна.

З 14 по 22 серпня у Вінниці проходив Відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження й молодших. Дніпровські спортсмени вибороли 27 медалей: 6 золотих, 19 срібних та 2 бронзові.

“Ми готувалися до цього Чемпіонату щодня, були тренування по 3-4 години. Відпрацьовували техніку, точність влучання та психологічні моменти. Хвилювання було, адже це дуже відповідально для нас. Хоч і мали досвід вже на Чемпіонатах України, на європейських змаганнях, але кожен раз як вперше. Були й певні порушення, за що судді робили зауваження. Ми стріляли з пневматичної гвинтівки з 10 метрів та МК на відстані 25 та 50 метрів.

Наші здобуті нагороди – це ще один крок вперед, ми стали на ще одну сходинку вище у спорті. Така кількість медалей у нас вперше з одних змагань. Наразі готуємося до зборів у Львові, наступного Чемпіонату України та другого туру Чемпіонату Європи. Попереду ще більш інтенсивні тренування та відточення спортивних навичок”, – розповідають Данило Данаєв та Марія Шейніна.

Данило здобув перше місце в особистому старті та друге – у міксі разом з Марією. Вона ж здобула в особистому старті бронзу та срібло з МК.

З 14 представлених на Чемпіонаті областей, Дніпропетровщина виборола друге місце. Перше дісталося Вінницькій, а третє – Київській.

Більше дивіться у відео:

Gorod.dp.ua на Facebook.


хм  (28.08.24 19:06): Хочется пожелать, чтобы их навыки не оказались востребованными в реальной жизни. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (12)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (10)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (7)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (5)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (5)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті