Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 01 липня 2025
03:14

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

ФК «Кривбас» просить змінити арбітра у матчі з іспанцями у Лізі Конференцій

ФК «Кривбас» просить змінити арбітра у матчі з іспанцями у Лізі Конференцій

ФК «Кривбас» звернувся до УЄФА з проханням заміни турецького арбітра Арди Кардешлера, призначеного на матч плей-офф Ліги Конференцій 2024\2025 «Кривбас» Кривий Ріг, Україна - «Бетіс» Севілья, Іспанія, який відбудеться у найближчий четвер, 22 серпня у місті Кошице, Словаччина.

Як стало відомо, що цей арбітр 21.03.2024 обслуговував товариський матч між росією та Сербією, який проходив у москві, росія. Через це у клубі вважають неприпустимим залучення Арди Кардешлера до обслуговування матчу за участю української футбольного клубу.

"В сезоні 2023\2024 ФК «Кривбас» отримав право представляти Україну на міжнародній арені. Проте суддівство нашого міжнародного матчу арбітром, який судив матч за участі росіян, ще й безпосередньо у росії, дискредитує весь наш Клуб перед всіма вболівальниками «Кривбасу», серед який є багато військових, які наразі захищають нашу країну від нападів росії, а також перед всією Україною, яка потерпає від військової агресії росіян" — зазначили у Клубі.

ФК «Кривбас» також проінформував Українську Асоціацію Футболу та Комітет арбітрів УАФ щодо ситуації, яка склалася.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (10)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (7)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
406
будинків ОСББ та ЖБК оновлені у Дніпрі у 2023 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті