Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
13:52

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Менш ніж за годину оперативники Дніпра затримали чоловіка за грабіж з магазину

Менш ніж за годину оперативники Дніпра затримали чоловіка за грабіж з магазину

34-річний чоловік зайшов до торговельного залу, обрав товар та сховав його до кишені. Коли побачив, що його дії помітив охоронець, - втік з місця злочину.

16 серпня до поліції надійшло повідомлення про грабіж у Соборному районі міста.

Оперативники встановили особу грабіжника та його місцеперебування. Впродовж години 34-річного місцевого мешканця затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

17 серпня слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Мимо проходил  (19.08.24 07:38): А бычок так ничего,в окопы сгодится. Відповісти | З цитатою
Гипопо  (18.08.24 09:17): Грабёж, это кража, похищение чужого имущества, сопровождающиеся насилием.". И где в этом эпизоде насилие? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
Гипопо  (18.08.24 09:12): Теперь, если сумма украденного до 3000 гривен, предусмотрен только штраф. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті