Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 13 июля 2024
06:51

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепре состоялся песенный фестиваль «Червона рута»

В Днепре состоялся песенный фестиваль «Червона рута»

Этот песенный конкурс украинских народных, казацких и аутентичных песен прошел с огромным успехом и объединил множество молодых талантливых исполнителей.

«Червона рута» в Днепре стала отборочным конкурсом к Всеукраинскому фестивалю.

Подробней о конкурсе сообщили его организаторы, Областной центр клубной работы и народного творчества:

«З метою популяризації українських сучасних пісень та музики, авторських творів, відродження та збереження українських народних, козацьких та автентичних пісень, а також виявлення молодих, талановитих виконавців, у приміщенні Дніпропетровської філармонії ім. Л.Б.Когана відбувся обласний відбірковий конкурс XVII Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута - 2025», організований та проведений Дніпропетровським обласним методичним центром клубної роботи та народної творчості за сприянням управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

В конкурсній програмі брали участь рок-гурти, ансабль бандуристів, дитячий хор, вокальні ансамблі і окремі виконавці. Глядачі мали змогу послухати 113 зразків українських та зарубіжних пісенних творів в напрямках популярної сучасної, акустичної та рок - музики.

Щиро вдячні учасникам П'ятихатської, Васильківської, Дубовиківської, Піщанської, Царичанської, Новоолександрівської, Синельниківської, Кам'янської, Криворізької, Дніпровської, Павлоградської, Тернівської територіальних громад області за неперевершену любов до нашої української пісні».

Фото - Областной центр клубной работы и народного творчества.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
74
детские и спортивные площадки отремонтируют в 2023 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте