Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 04 червня 2026
21:44

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У ніч на 22 червня ПриватБанк призупинить операції з картками

У ніч на 22 червня ПриватБанк призупинить операції з картками

Вночі триватимуть регламентні роботи. У банку радять врахувати цю інформацію, якщо хтось планував проводити розрахунки вночі.

У ніч з 21 на 22 червня ПриватБанк проводитиме планові регламентні роботи процесингового центру, а тому на кілька годин призупинить операції з картками. Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.

Повідомляється, що вночі 22 червня з 00:05 і до 07:00 банк тимчасово призупинить проведення операцій з картками, а також роботу банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-терміналів банку.

"Зазвичай регламентні роботи ми робимо у нічний час, коли більшість клієнтів не проводять операцій. Якщо у період проведення робіт ви плануєте оплати картками - радимо зробити це заздалегідь або відкласти на кілька годин. До речі, процесинговий центр ПриватБанку щогодини обробляє у середньому до 3 млн операцій з картками. Тому регламентні роботи потрібні, щоб збільшити потужності та безпеку операцій", - йдеться в повідомленні пресслужби банку.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк отримав рекордний прибуток за рік. Загалом у вигляді дивідендів та податків у 2018-2023 роках ПриватБанк вже повернув державі майже 180 млрд грн.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (19)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (8)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
36
км. загальна протяжність колесовідбійного бруса у Дніпрі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті