Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 17 липня 2025
15:37

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Суд зобов'язав мерію Дніпра розглянути петицію «Гроші на ЗСУ»

Суд зобов'язав мерію Дніпра розглянути петицію «Гроші на ЗСУ»

Дніпропетровський окружної адміністративний суд зобов’язав міськраду Дніпра розглянути петицію містян про перерозподіл бюджетних коштів на користь ЗСУ.

Про це йдеться у допису у «Фейсбуці» керівника ГО «Платформа Громадський контроль Дениса Селіна, який оприлюдни відповідне рішення.

«В минулому році громадяни просили міську раду Дніпра збільшити фінансування на ЗСУ. Так містяни хотіли перекинути на фінансування ЗСУ кошти, які виділяють на деякі нестратегічні КП та інші неоднозначні видатки, – нагадав Денис Селін. – Тож люди зробили місцеву ініціативу (живих 250 підписів) – тут були одні вимоги. А також була запущена петиція, яка зібрала 3 070 підписів з цифровими підписами. Міська рада тоді на сесії петицію не розглядала».

Суд зобов’язав міськраду розглянути петиція на наступній сесії.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (13)

•  У Дніпрі почали встановлювати передові майданчики для збирання сміття (10)

•  Спека атакує: Дніпро серед найгарячіших міст Європи (7)

•  5 районів Дніпра - без води: Комунальники роблять все можливе, щоб оперативно ліквідувати аварію (6)

•  В Україні легалізували множинне громадянство (6)

•  В Днепре предлагают до 10,5 миллионов за утепление девятиэтажки на Акинфиева (6)

•  Судитимуть двох чоловіків, які підпалили автомобіль військовослужбовця в Самарі (5)

•  Суддя з Дніпра є абсолютним «рекордсменом» — закриває 83 відсотки справ стосовно п’яних водіїв (5)

•  Льодова арена у Дніпрі поновила роботу після ворожого обстрілу (5)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті