Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 26 квітня 2025
23:47

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

ПриватБанк у Верховному Суді відстояв право власності на Приозерний - один з найбільших ТЦ в Дніпрі

ПриватБанк у Верховному Суді відстояв право власності на Приозерний - один з найбільших ТЦ в Дніпрі

Бывшие владельцы банка пытались вернуть ТЦ "Приозерный" с 2021 года.

ПриватБанк у Верховному Суді відстояв право власності на “Приозерний” - один з найбільших ТЦ в Дніпрі. Колишні власники банку намагались повернути ТЦ “Приозерний” з 2021 року

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду відхилив касаційну скаргу ТОВ “Місія-1”, що пов’язують з колишніми власниками ПриватБанку, та залишив без змін рішення судів першої та апеляційної інстанцій у справі №904/201/21, якими було підтверджено законність набуття права власності держбанку на торговельний центр “Приозерний” у місті Дніпро.

“ПриватБанк захистив право власності на ТЦ “Приозерний”, який колишнівласники намагались повернути з 2021 року. Верховний Суд поставив крапку у спорі. ПриватБанк і надалі боротиметься за справедливість та захищатимедержавні інтереси”, – зазначив адвокат ПриватБанку Віктор Тарасенков.

Нагадаємо, ТЦ “Приозерний” є одним із найбільших торгово-розважальних центрів у м. Дніпрі, загальною площею понад 32 тисяч кв.м. У 2016 році ПриватБанк в рахунок погашення кредитної заборгованості набув право власності на торговельний центр. На момент набуття банком права власності на ТЦ його вартість складала понад 778 млн грн.

Майже через п’ять років ТОВ “Місія-1”, колишній власник торговельного центру, вирішила оскаржити право власності держбанку та повернути ТЦ у свою власність.

Господарський суд Дніпропетровської області відмовив ТОВ “Місія-1” у визнанні протиправним та скасуванні рішення про державну реєстрацію та припинення права власності ПриватБанку на ТЦ «Приозерний». Згодом, законність права власності на ТРЦ «Приозерний» ПриватБанк відстояв і у Центральному апеляційному господарському суді (м.Дніпро).

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
нових сучасних трисекційних трамваїв закупить Дніпро

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті