ср, 01 мая 2024
02:37

Баскетболисты «Днепра» взяли убедительный реванш в Черкассах

В ответном матче полуфинальной серии Суперлиги наши земляки в гостях убедительно обыграли «Черкасских мавп» - 73:64.

Напомним, что в первой игре БК «Днепр» дома потерпел обидное поражение 97:98. Серия проводится до двух побед, поэтому в Черкассах могла случиться главная сенсация чемпионата.

К нашему счастью, днепряне в очень драматичном поединке смогли одержать победу. А большую поддержку команде оказала группа фанатов из Днепра.

Об этой игре БК «Днепр» рассказал:

«Черкаські Мавпи - Дніпро 64:73 (13:12, 14:17, 21:15, 16:29)

Фактично, вирішальний матч сезону для Дніпра. Поразка ставила хрест на чемпіонських амбіціях нашої команди.

Відповідальність тисла і на Мавп, які могли стати авторами однієї з найгучніших сенсацій останніх років.

Перша половина гри видалася вкрай нерезультативною. На двох команди набрали всього 56 очок. Для порівняння, у дніпровському протистоянні цих команд тільки наша команда до великої перерви набрала 57 пунктів.

Трохи веселіше пішли справи, починаючи із третьої 10-хвилинки. Команди все ж розбігалися в нападі і процес набору очок пішов краще.

Краще, проте не добре. На заключну чверть Дніпро виходив із -4. До середини десятихвилинка різниці в рахунку +/- трималася такою, а потім Дніпро створив ривок 8:0, що по такій грі було колосальним досягненням. Щоправда, Мавпи у відповідь організували свій спурт 8:2 і скоротили різницю до одного володіння.

І тут Макс Закурдаєв, який сьогодні набрав 24 очки, забиває важкі три, ще два очки #33 набирає із лінії штрафного кидка, Дубоненко кладе трьошку із куточка і різниця +10 для гостей за 1:47 до фінальної сирени.

Мавпам вже не стало сил та емоцій відіграватися і вони поступилися вдома».