Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 03 июня 2025
15:20

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

На Днепропетровщине военные провели турнир по футзалу

На Днепропетровщине военные провели турнир по футзалу

В редкие минуты отдыха от несения службы наши защитники разыграли чемпионат области по футзалу среди военнослужащих.

В турнире приняли участие 6 команд разных подразделений ВСУ. Победителем стала команда 17-й танковой Криворожской бригады.

Подробней о турнире рассказали в Ассоциации футбола Днепропетровской области:

«На території Дніпропетровщини відбулися захоплюючі змагання з футзалу, в яких взяли участь представники Черкаського, Запорізького та Криворізького гарнізонів.

Учасники - шість команд військовослужбовців.

Формат - матчі проходили за правилами футзалу, з двома таймами по десять хвилин. Дві кращі команди з кожної групи продовжили боротьбу на наступній стадії турніру.

Багато учасників, які сьогодні виконують бойові завдання, рідко мають можливість пограти у футбол.

Головною метою організаторів було не лише досягнення спортивних результатів, але й створення можливості для емоційного та психологічного розвантаження військовослужбовців.

В організації турніру важливу роль відіграла Асоціація футболу Дніпропетровської області, яка надала не лише один з найкращих футзальних майданчиків, але й забезпечила професійне суддівство матчів.

Переможці:

Золото: Танкісти 17-ї окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка.

Срібло: Військові Центру підготовки підрозділів.

Бронза: Запорізький обласний ТЦК та СП.

Цей захід не лише згуртував військовослужбовців у дружніх змаганнях, але й став частиною важливої традиції нашої області. Бажаємо переможцям подальших успіхів, а всім учасникам — безпеки та міцного здоров’я».





Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (16)

•  У Дніпрі нові правила тиші: заборонили рух гучного транспорту (9)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (9)

•  Лікарку з Дніпра оштрафували на 51 тисячу за приховування в декларації 3,2 млн гривень (7)

•  У Дніпрі водій BMW припаркувався посеред проїзної частини та паралізував рух тролейбусів (7)

•  У 8-річного школяра з Дніпра – найдовша коса в Україні! (7)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (6)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (5)

•  У Дніпрі на Пастера чоловік вломився в офіс та стрибнув з даху на асфальт: що кажуть в поліції (4)

•  Середня зарплата для розрахунку пенсій зросла майже до 20 тисяч гривень (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. стоимость проезда в электротранспорте и метрополитене с января 2025 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте