Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
17:39

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У міських лікарнях Дніпра рятують військових із щелепно-лицьовими пораненнями

У міських лікарнях Дніпра рятують військових із щелепно-лицьовими пораненнями

В одному з медзакладів Дніпра проходить лікування Вадим. Чоловік на початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем. Поранення шиї отримав від ворожої кулі на Донеччині.

«Я спочатку не зрозумів, що трапилось. Далі, коли відчув слабкість, побачив кров, зрозумів, що по мені прилетіло. Затиснув рану й дістався медиків. Мене евакуювали до Дніпра. Тут вже мене прооперував найкращий хірург, я вважаю. Адже почуваю себе добре, й швидко все загоюється. Зараз чекаю на виписку, реабілітацію та хочу повернутись до побратимів», – ділиться захисник.

До лікарні щодня привозять бійців із щелепно-лицьовими травмами, пораненнями голови чи шиї.

«Приїздять до нас із такими пораненнями: мінно-вибухові, глибокі уламкові та кульові. У моїй практиці були такі випадки, коли привозили військового із проблемою дістати уламок розміром у сантиметр. Вже після огляду ми бачили, що там взагалі 10 сантиметрів. Ми його витягли, й боєць зараз на реабілітації. Зазначу, що доволі часто – комбіновані травми. Ми можемо займатись й не своєю галуззю, бо головне – життя військового, якого рятуємо», –розповідає лікар Ігор.

Дніпро продовжує бути найбільшим хабом з порятунку. Близько десятка медзакладів міста цілодобово лікують поранених, що зазнали травм внаслідок дій окупантів.




Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (9)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на нові тролейбуси витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті