Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 16 травня 2025
00:25

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Спортивні заняття на свіжому повітрі настільки популярні, що учасники УТВ відвідують їх за будь-якої погоди

|«« «« »» »»|

Учасники безкоштовного соціального проєкту «Університет третього віку» впевнені, що свіже повітря та спорт – запорука здоров’я та довголіття. Сьогодні, 2 листопада, вони з самого ранку зібралися на заняття зі скандинавської ходи на ж/м Перемога.

З інспекцією цього дня був директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Артем Нідєлько.

«Цього року, як і у попередніх роках, намагалися зробити так, аби на спортивні заняття могли приходити мешканці різних районів. Тому організували їх на багатьох локаціях. Окрім скандинавської ходи, пропонуємо і китайську гімнастику «Плейстик», східні танці, бачату, оздоровчу гімнастику тощо. Всі наші спортивні заняття мають популярність. Я і сам сьогодні долучився до заняття. Це додає енергії, легкості. Усі ці заняття допомагають перебороти стрес, який зараз є у кожного з нас. Учасники УТВ діляться, що приходять на заняття за будь-якої погоди», – зазначив Артем Нідєлько.

Пані Галина ходить до «Університету третього віку» лише 3 місяці. Одразу записалася на заняття зі скандинавської ходи. Говорить, що це було дуже правильне рішення, адже результат від цього виду спорту вже відчуває на собі.

«Заняття починається з руханки. Залучаємо всі наші м'язи. Потім ми ходимо, кожен обирає свій темп, бо хтось йде швидше, хтось повільніше. А в кінці в нас заминка, де м'язи вже розслабляємо. У багатьох людей, хто займається скандинавською ходою, нормалізувався тиск. Для серця теж такі заняття корисні», – говорить учасниця УТВ Галина Удовиченко.

Заняття зі скандинавської ходи відвідують близько 200 учасників. Палиці їм надають безкоштовно. Загалом тренування проходять 6 разів на тиждень на 4 локаціях – у парку Глоби, парку Шевченка, парку Гагаріна та на ж/м Перемога-5.

«Ми тут вже 2 роки. Щовівторка та щочетверга, взимку і влітку, за будь-якої погоди, будь-якої температури. І я бачу по цих людях, що вони дійсно стали міцні душею та тілом. Вони ходять рівненько після тренування і відчувають себе більш комфорно у власному тілі», – розповідає тренерка УТВ Тамара Зенченко.

Учасниками безкоштовного соціального проєкту УТВ, створеного з ініціативи міського голови Дніпра Бориса Філатова, є вже більше ніж 15 тисяч людей. З початку нинішнього року до УТВ записалися ще 1 336.

До проєкту «Університет третього віку» можуть долучитися жінки віком від 55 років, чоловіки – від 60-ти. Необхідні документи: паспорт, ідентифікаційний код, пенсійне посвідчення, довідка про взяття на облік (для ВПО). Їх потрібно принести за адресою: Старокозацька, 40-Б. Телефони: (093) 134-46-69, (068) 753-71-71, (093) 264-50-34, (099) 607-56-97 (вайбер).

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті