10:21

В Днепр вернулся большой баскетбол!

|«« «« »» »»|

БК «Днепр» активно готовится к началу очередного чемпионата мужской баскетбольной Суперлиги.

Напомним, что в прошлом чемпионате днепряне стали серебряными призерами Суперлиги.

Высокие задачи у команды – и на предстоящий чемпионат.

Подготовка к нему идет очень насыщенно.

В ДК «Шинник» прошел Мемориал памяти заслуженный тренеров Украины Николая Говорунова и Ефима Таслицкого. На этом турнире БК «Днепр» обыграл клубы «Запорожье» и «Будивельник», став победителем турнира.

А уже сегодня команда стартует в новом турнире.

Об итогах прошедшего в Днепре мемориала и новом турнире в БК «Днепр» рассказали:

«Дніпро - Запоріжжя 76:70 (14:25, 26:15, 20:12, 17:18)

Дніпро в цьому матчі не міг розраховувати на свого капітана Стаса Тимофеєнка, який напередодні отримала пошкодження на тренуванні. Запоріжжя в свою чергу вже на старті поєдинку втратило Віталія Бикова, який невдало приземлився після контакту із суперником.

Сам же матч можна розділити на дві частини. Перші 15 хвилин краще виглядали запоріжці, які, навіть не дивлячись на програний щит, дуже непогано влучали з різних дистанцій.

Гості на старті другої чверті повели +14, але розвинути успіх не змогли. Дніпро знайшов свою гру в захисті, ефективність атак Запоріжжя впала і господарі до великої перерви відіграли 13 з 14 очок відставання.

Дніпро мав вагому перевагу у фарбі і часто вантажив туди мʼяча на великих. Найбільший зиск з цього отримав Сергій Загреба, який набрав у підсумку 21 очко. Центровому не вистачило лише одного підбирання до дабл-даблу. Слід також відзначити і 11 асистів Михайла Горобченка, для якого цей матч став першим в майці Дніпра.

Здобувши двозначну перевагу в третій чверті, дніпряни довели матч до перемоги із рахунком 76:70.

Дніпро - Будівельник 73:72 (21:16, 22:18, 17:15, 13:23)

Протистояння Дніпра і Будівельника завжди проходять в напруженій боротьбі, незалежно від статусу матчів та складів команд.

Звітній поєдинок не став виключенням. Не дивлячись на те, що Дніпро захопив лідерство з перших секунд і не дав киянам жодного разу вийти вперед, без напруженої кінцівки все ж не обійшлося.

Три чверті господарі в цілому контролювали хід матчу і тримали суперника на відстані 5-8 очок. Знову хороший матч провів Загреба, який набрав 20 очок і вісім підбирань. Знову свої асистентські якості продемонстрував Горобченко, віддавши 10 передач. При цьому у Михайла сьогодні ще й 11 очок.

В четверту десятихвилинку Дніпро заходив, маючи +13 в активі. Будівельник знайшов в собі сили на фінальний ривок. Команда Забірченка понеслася вперед і майже дістала дніпрян. Пару шансів вийти вперед кияни не використали. Але все ж мали нагоду виграти гру. За вісім секунд до фінальної сирени на табло горіли 73:72. Право на вирішальний кидок отримав Макс Луценко, проти якого просто зразково один в один відзахищався Горобченко: мʼяч після кидка захисника Будівельника через руки навіть не долетів до кошика.

Дніпро виграв обидва матчі на Меморіалі і зайняв перше місце. Старт сезону вже зовсім близько і наша команда зіграє ще один товариський турнір, який пройде наступного тижня в Івано-Франківську.

Суперниками нашої команди стануть Будівельник, Говерла та Галичина.

До Івана-Франківська дніпряни вирушать без Стаса Тимофеєнка, який продовжує відновлюватися після пошкодження. Натомість готовий до гри Кирило Натяжко, дебют якого після паузи в карʼєрі може відбутися вже завтра, в матчі з Будівельником».