Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 29 июля 2025
02:28

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Как в ДрамиКоме репетируют первую премьеру нового сезона

|«« «« »» »»|

В Днепровском академическом театре драмы и комедии полным ходом идет подготовка нового спектакля «Люче и Феликс – 13 эпизодов о любви с антрактом».

Городской сайт уже рассказывал о начале нового сезона в Драмикоме, о планах театра на сезон. А также о том, что 23 и 24 сентября в театре ожидается премьера нового романтического спектакля «Люче и Феликс».

В театре уже состоялись традиционные авторские читки этой пьесы. На них побывали десятки поклонников театра, оставшись в восторге от увиденного.

А теперь полным ходом идут полноценные репетиции, о чем в Драмикоме рассказали:

«Бекстейдж - це чарівне місце, де народжується магія театрального мистецтва. Світло, тінь, емоції — все тут набуває особливого звучання і сенсу. 

Театр ДРАМіКОМ не став винятком, коли створює свою нову виставу.

Ділимося світлинами, щоб ви відчули душу цього незабутнього бекстейджу, де кожна фотографія зберігає у собі емоційний захоплюючий момент підготовки до прем'єри».

Фото Valiko Evgenovich. 

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (13)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
лет Историческому музею

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте