Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
07:56

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпровські футболісти стали чемпіонами Європи

Дніпровські футболісти стали чемпіонами Європи

Паралімпійська збірна України стала чемпіоном Європи 7 на 7.

Причому цей титул українські футболісти з наслідками ДЦП здобули вже вшосте (1999, 2002, 2006, 2010, 2014, 2023). Також наша команда є чиним переможцем чемпіонату світу, який також вигравала шість разів (2001, 2003, 2009, 2013, 2017, 2022).

Приємно зазначити, що у складі збірної було одразу 5 футболістів з Дніпра, а керував командою також дніпровський тренер Сергій Овчаренко.

Чемпіона Європи проходив із 2 по 10 червня в Італії.

Протягом турніру українські футболісти посіли перше місце у групі В, де перемогли команди Німеччини (8:2), Шотландії (8:2) та Ірландії (6:2). У півфіналі синьо-жовті обіграли Іспанію (4:2), а у вирішальному поєдинку розгромили Англію (3:0). Голи у фіналі на свій рахунок записали Іван Доненко, Сергій Беденок та Антон Балакай.

Чемпіонами Європи у складі збірної України стали Богдан Дембік, Станіслав Подільський (Дніпро), Віталій Романчук, Артем Шеремет (Дніпро), Іван Доненко, Сергій Беденок (Дніпро), Богдан Кулініч, Дмитро Кравець, Антон Балакай, Олег Лень, Едгар Каграманян (Дніпро) ), Ярослав Черниш, Артем Красильников (Дніпро), Іван Шкварло.


Gorod.dp.ua на Facebook.


Demon Baal  (12.06.23 14:16): Они все здоровые и не имели права выступать среди ДЦП. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті