Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
16:10

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Дніпрі на Перемозі ремонтують світлофорний об'єкт, зруйнований російською ракетою

|«« «« »» »»|

У Дніпрі розпочався капітальний ремонт світлофорного об'єкта на Набережній Перемоги. В січні цього року його зруйнувала російська ракета.

На цій жвавій частині автошляху він був особливо корисний кермувальникам, адже мав функцію контролю швидкісного режиму транспорту. У разі перевищення - інформував про це водіїв за допомогою електронного табло та вмикав червоне світло.

«До капітального ремонту приступили, як тільки отримали фінансування та дочекались спеціального обладнання для датчиків швидкості та інформаційного табло. Буде змонтовано 1 оцинковану світлофорну опору, 6 транспортних світлофорів та 2 пішохідних, вони будуть світлодіодні. Також встановимо 2 кнопки виклику зеленого світла для пішоходів. Для освітлення пішохідного переходу встановимо 2 світильники. Будуть проведені роботи з монтажу кабельних ліній для з’єднання перерахованого обладнання. Плануємо завершити роботи до кінця травня. Наступного місяця встановимо 2 інформаційних табло та датчики фіксації швидкості», - розповів директор КП "Транспортна інфраструктура міста" ДМР Дмитро Герасимов.

Сьогодні, 23 травня, ремонтна бригада КП "Транспортна інфраструктура міста" працює над монтажем двох транспортних світлофорів, одного пішохідного та частково прокладають кабельні лінії. Роботи триватимуть до настання темряви, розповів один із працівників Олександр:

"Плануємо сьогодні зробити все по максимуму, головне, щоб погода не завадила. Якщо піде дощ, то ми, звичайно, не зможемо працювати, адже тут електрика. Зараз працюють 4 робітники та 2 автовишки".

На завершення робіт чекає мешканка ж/м Перемога Софія. Дівчина каже, що часто доводиться переходити дорогу на цій ділянці і без світлофора це робити страшно:

«Світлофор тут дуже потрібен, на цій ділянці великий трафік, часті аварійні ситуації. Я кожен раз хвилююся, коли переходжу дорогу. Пішохідний перехід є, але автомобілісти бувають різні, не завжди зупиняються», - каже Софія.

Gorod.dp.ua на Facebook.


просто наблюдение  (24.05.23 07:10): 53-й Газончик выглядит намного более ухоженным, чем гораздо более молодой 3307. Интересно, почему так. Відповісти | З цитатою
житель Победы  (24.05.23 00:22): Большое спасибо ,за светофор на остановке!
Это действительно необходимость,для жителей.
Только не нужно устанавливать,бессполезный смайлик,зачем то дублирующий светофор.Вот он точно там никому небыл нужен.Потому что тот кто нарушал скоростой режим,обычно успевал проскочить,а останавливались ехавшие следом.
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (17)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (11)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті