Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
18:18

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Благодійний фонд «Крила України Нікополь» запровадив освітній проєкт

Благодійний фонд «Крила України Нікополь» запровадив освітній проєкт

Благодійний фонд «Крила України Нікополь» запровадив проєкт «Навчання під обстрілами», орієнтований на найменших школярів та працівників навчальних закладів Нікополя.

Задля безпеки учнів та вчителів освітні заклади вимушені перейти на дистанційну форму навчання. Щодня маленькі нікопольці виходять на уроки в онлайн з бомбосховищ та укриттів, що вже робить освітній процес надскладним. Але деяким школярам доводиться ще важче за інших, адже не всі батьки в змозі забезпечити дітей необхідним для навчання обладнанням. На додаток, навіть не всі вчителі мають необхідні для роботи пристрої.

В рамках проекту команда Фонду взяла під опіку 80 учнів Нікопольського ліцею №4. З 80 дітей 50 школярів взагалі не мають змоги виходити на навчання через брак технічного приладдя. Із 30 дітей, що мають гаджети для навчання, 10 учнів виходять на уроки з батьківських смартфонів, тому відвідують онлайн-уроки не регулярно, а лише тоді, коли їхні батьки знаходяться вдома.

Тобто лише 25% від загальної кількості школярів, якими опікується Фонд, мають змогу отримувати повноцінну освіту. У 75% такої можливості немає, і саме їм ми хочемо допомогти.

Також допомога потрібна двом вчителям початкових класів Нікопольського ліцею №4. У педагогів є техніка, за допомогою якої вони ведуть уроки, але вона вже застаріла. Через поважний вік техніки виникають проблеми з установкою нових програм і сумісністю з застарілою операційною системою, знижується швидкість роботи, страждає якість зображення та звуку. За таких умов неможливо виконувати навчальні задачі на належному рівні та забезпечувати якісну подачу матеріалу.

Надання вчителям більш сучасної техніки пришвидшить темпи навчання та зробить його більш ефективним.

Освічена нація – це запорука розвитку держави, її економічної сталості. Чим більше в Україні буде розвинених громадян, тим більше буде процвітати українська економіка. Саме задля того, щоб діти могли отримати якісну освіту, БФ “Крила України” запускає проєкт “Навчання під обстрілами”

Та ця мета може бути досягнута лише разом з усіма небайдужими жителями України.

Якщо ви хочете долучитися до збору та допомогти команді Фонду зібрати необхідну суму, то переходьте за посиланням. На сайті ви знайдете більш детальний опис проєкту та реквізити для благодійних внесків. Не буває маленьких донатів, кожен внесок важливий для майбутнього дітей України.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (9)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті