Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
14:25

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Музейники Дніпра допомагатимуть рятувати лелек

 Музейники Дніпра допомагатимуть рятувати лелек

До нового та незвичайного проекту готовий включитися Технічний музей Дніпра «Машини часу» та його креативний директор Михайло Прудніков.

Вчера Михаил Прудников был участником «IX Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку».
Это мероприятие подвигло его на новую идею, о которой он сообщил следующее:

«Відкрив для себе нові можливості спільних проектів та знайшов нових друзів.
Незабаром у музеї «Машини Часу» ми будемо рятувати лелек та проводити моніторинг забруднення навколишнього середовища!
Листи майбутнім партнерам вже направлені».

Как пояснил Михаил Прудников журналисту Городского сайта, музей готов стать партнером крупной энергокомпании Украины, которая уже давно занимается переселением аистов и созданием для них гнезд в безопасных и экологически благоприятных районах.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті