Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 11 травня 2025
15:21

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

За підозрою у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень поліцейські Дніпра затримали 56-річного місцевого мешканця

За підозрою у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень поліцейські Дніпра затримали 56-річного місцевого мешканця

Під час конфлікту нападник поранив ножем 38-річного чоловіка. Потерпілого госпіталізували до міської лікарні.

28 березня близько 16.00 до поліції надійшло повідомлення про конфлікт біля будинку по вулиці Набережна Перемоги у Соборному районі міста. На місце прибули працівники відділення поліції N° 5 Дніпровського районного управління поліції, екіпаж патрульної поліції та кінолог зі службовим собакою. Поліцейські встановили, що між чоловіками виникла сварка, під час якої 56-річний підозрюваний завдав потерпілому удар ножем у груди, після чого пішов з місця злочину.

Працівники поліції встановили та затримали 56-річного місцевого жителя в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Під час огляду прилеглої території поліцейські за допомогою службової собаки знайшли на гаражі знаряддя злочину - ніж.

Слідчі відділення поліції повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті - позбавлення волі на строк до 8 років. Триває слідство.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі з палацу «Метеор» розкрадають металеві конструкції (17)

•  У Дніпрі над Слобожанським проспектом починають будувати надземний перехід (16)

•  Коломойському продовжили запобіжний захід у справі про замовне вбивство (13)

•  Українці різко скоротили купівлю доларів у банках (10)

•  На Дніпропетровщині створять ще 10 сучасних майстерень у профтехах та коледжах (8)

•  На архітектурно-містобудівній раді Дніпра вибухнув гучний скандал (6)

•  У Дніпрі поліцейські встановили підлітків, які влаштували небезпечні «розваги» на електропотязі (5)

•  Штраф до 1700 грн чекає на порушників торгівлі «з рук» у Дніпрі (5)

•  У Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького трамвай №12 протаранив три автівки: рух електротранспорту заблокований (5)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті