Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
21:05

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

«Вертеп» провів у Дніпрі «Коляду незламних»

«Вертеп» провів у Дніпрі «Коляду незламних»

Відомий дніпровський гурт «Вертеп» провів перший повноцінний концерт цього року.

Шанувальникам цього гурту не треба пояснювати, чому концерт «Коляда незламних» став першим цього року. Як уже розповідав Міський сайт, учасники колективу на чолі з його лідером Тимофієм Хом'яком із перших днів Великої війни стали на захист України.

Зібратися разом у рідному Дніпрі вони змогли лише напередодні Різдва. Для того, щоб підготувати та провести перший цьогоріч повноцінний концерт – «Коляду незламних».

Про цей концерт та його головне завдання учасники колективу розповіли наступне:

«Війна війною, а Коляда за розкладом!

Христос Рождається - Славімо Його!

І захищаємо!

Це наш перший повноцінний концерт цього року!

І здавалося б, цього року не до Колядок! вперше за 21 рік ми не планували робити різдвяний концерт у Дніпрі, хоча б тому, що 4-ро з нас, музикантів гурту, змінили музичні інструменти на зброю, та стали до лав ЗСУ, воюємо на різних напрямках та в різних військах!

Але ж - це Різдво!

І з Божою поміччю сталися майже дива!

Бо що таке ЗСУ зокрема?

- ЗСУ: Зоря Світить Україні!

І хай - Вертеп Військовий! Нам українцям не звикати!

І так - Різдво Воєнне! Цим нас не злякати!

Народженню сина Божого, народженню Великої України, жоден Ірод не зможе завадити!

Навіть якщо Народився Бог в окопі!

Зігріємо та евакуюємо!

Слава Україні! Героям Слава!».

Враженнями та фотографіями з концерту поділилася дніпровська журналістка Юлія Рацибарська:

«З правдивою пшеничною кутею й рок-колядками). Зустрічаємо "європейське Різдво" в теплій компанії. А зіграли й заспівали нам музиканти дніпровського гурту "Вертеп". Четверо з них зараз - вояки, і "калаші" тримають в руках частіше, ніж гітари. Але - різдвяне диво! Вони змогли зібратися разом, щоб заколядувати для нас. Така вона, "Коляда Незламних".

Як казав лідер гурту Тимофій Хом'як, "народився Бог в окопі..."».

Фото – Юлія Рацибарська та гурт «Вертеп».








Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті