Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 27 июля 2025
15:16

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

«Народная Армия» Романа Зозули начинает сбор на 47 машин скорой помощи

«Народная Армия» Романа Зозули начинает сбор на 47 машин скорой помощи

Известный днепровский волонтер и футболист продолжает помогать нашим ВСУ.

Городской сайт неоднократно рассказывал о проектах помощи нашей стране и военным, которые реализовала «Народная Армия» Романа Зозули.

Очередной проект – приобретение 47 автомобилей скорой помощи для эвакуации наших раненных воинов.

Вот что об этом сообщил Роман Зозуля:

«Прочитав стільки красивих і щирих привітань на адресу ЗСУ і сьогодні прошу вас вкотре продемонструвати, як сильно ми їх цінуємо і підтримуємо не лише словами, але й діями.

Ми бачимо, яка надскладна ситуація на Сході України, але віримо в наших захисників і понад усе хочемо, щоб кожен з них повернувся додому живим. Тому спільно з українською громадою в Іспанії розпочинаємо збір на 47 автомобілів швидкої, які поїдуть у найгарячіші точки фронту рятувати наших героїв.

Вартість проекту 300 тис євро. Сума велика, але життя і здоров’я наших воїнів - безцінне, тому вірю, що нам під силу зібрати її якнайшвидше.

https://send.monobank.ua/jar/2qwRbChnEG».

Присоединиться к этому проекту может каждый желающий.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
лет тому назад начали строить Набережную

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте