Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 квітня 2025
16:20

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпровський священник про росію: це як прихід диявола

Дніпровський священник про росію: це як прихід диявола

З початком повномасштабного вторгнення в Україні ніхто не залишився осторонь. І поки псевдо-духовні лідери в росії у церквах закликають до вбивства усіх українців, наші священнослужителі займаються волонтерством і допомогою ЗСУ.

Настоятель Свято-Духівського храму ПЦУ протоієрей Ярослав Малерик каже, що люди до церкви ходять частіше. Хтось шукає відповіді, хтось звинувачує, мовляв де був ваш бог, коли почалась війна? У нього є на це відповідь.

Також священнослужитель наголошує, що не меншим злом сьогодні є і російська церква. В молитвах якої – геноцид українців. І подумайти двічі, ніж сказати «какая разница» в яку церкву ходити!

Подробиці – в ексклюзивному інтерв’ю:

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті