Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 08 июня 2026
02:37

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Днепре и области прошли благотворительные ярмарки

|«« «« »» »»|

Собранные на них средства будут направлены в помощь украинским защитникам.

Яркий праздник на прошедших выходных состоялся в днепровском яхт-клубе «Сич». Сотни горожан стали гостями ставшего уже традиционным фестиваля «Сичеславська Покрова». В этом году он носил ярко выраженный благотворительный характер.

Вот что об этом рассказали организаторы:

«Фестиваль «Січеславська Покрова» у Дніпровському Яхт-клубі «Січ».

Щорічний традиційний благодійний ярмарок та фестиваль провели у Дніпрі 15 жовтня 2022 року. В цей осінній суботній день на теріторіі нашого клубу було багато цікавого та корисного, благодійного, світлого та доброго.

Протягом дня у програмі фестивалю були заходи для дітей та дорослих, безкоштовна польова кухня, благодійний ярмарок, концертна програма, де солювали дитячі колективи, солістка вокальної студії «Октава» Ксеніі Граур, гурт «Люті козаки», запрошенний соліст Львівськоі національної опери Юрій Мімчун та багато інших.

Провели лотерею та різноманітні благодійні заходи. Мета була - збір на БТР для екстреної евакуації поранених із найгарячіших точок.

В цілому дніпряни, організатори, благодійники та запрошені гості зробили корисну та добру справу, не забуваючи про наше коріння, про нашу націю, наші традиції.

Життя продовжується! Ми переможемо!».

Также благотворительные ярмарки состоялись в известном Парке Кульбашной (село Войсковое) и в Солонянском районе.

Подробности ярмарки в Парке Кульбашной можно узнать здесь.

А о ярмарке в Солонянском районе – на странице Татьяны Латай.

Фото – яхт-клуб Сич, Парк Кульбашной, Татьяна Латай.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (13)

•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (12)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (7)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  У Дніпрі на проспекті Яворницького група підлітків жорстоко побила жінку: розшукують свідків (3)

•  У Дніпрі на Новому мості Nissan врізався у Volkswagen після того, як його протаранив Renault: відео моменту (3)

•  У Дніпрі через ракетний удар сильно пошкоджено підприємство з виробництва повітряних кульок (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
лет Историческому музею

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте