Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 07 липня 2025
19:42

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Отбросило под трамвай: в центре Днепра Geely сбил женщину (видео момента ДТП)

Отбросило под трамвай: в центре Днепра Geely сбил женщину (видео момента ДТП)

В Днепре 23 сентября около 10:17 автомобиль Geely сбил 73-летнюю пенсионерку - после падения на рельсы пострадавшая едва не угодила под трамвай.

Автомобиль Geely красного цвета ехал по проспекту Дмитрия Яворницкого в сторону рынка "Озерка". В том же направлении двигался фургон белого цвета, который "подрезал" Geely, из-за чего последний вывернул резко руль влево, и сбил женщину, которая стояла возле обочины. От удара пострадавшая упала на рельсы - благо, водитель трамвая, который ехал по проспекту, вовремя остановился и трагедии удалось избежать.

Пострадавшую с жалобами на боль в спине доставили в горбольницу №16. Geely получил незначительные механические повреждения - отбилось зеркало. На месте происшествия работали полицейские и медики.

Фото: Антон Гордиенко.



Gorod.dp.ua на Facebook.


Я здесь живу  (23.09.21 23:30): Газель элементарно объезжалась - не надо было просто так сильно дёргать рулём. Відповісти | З цитатою
не местный  (23.09.21 14:12): А газелентваген как ни в чем не бывало поехал дальше...
Женщина стояла возле обочины, т.е. на проезжей части, где ее быть не должно!
Но и на китайце чувак не прав. Нужно было лупить того дегенерата на газле. Или просто по тормозам давить.
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Хулливуд  (23.09.21 13:09): Водитель пояснил: "Проезжая часть мокрая и к тому же ослепило солнце". Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
та да  (23.09.21 12:20): Парад оленей. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (15)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (11)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  Спека у Дніпрі: люди масово відпочивають біля води, незважаючи на заборону на купання (8)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (7)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (7)

•  У Дніпрі некероване авто врізалося в трамвай на Кайдацькому мосту (4)

•  Один з дворів Дніпра потопає у смітті через хаотичне паркування автівок (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті