Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 08 серпня 2026
10:48

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Борис Філатов: «Інвестиційний форум у Дніпрі демонструє новий рівень відносин центральної влади та місцевого самоврядування»

Борис Філатов: «Інвестиційний форум у Дніпрі демонструє новий рівень відносин центральної влади та місцевого самоврядування»
Цикл великих інвестиційних форумів, що заплановані в країні, стартував саме з Дніпра.

«Вдячний Президенту України, Прем’єр-міністрові, керівництву Офісу Президента, депутатському корпусу, що все це організовано в Дніпрі. І саме ми задали високий стандарт подібних заходів. Це важливо для міста, яке має великі амбіції та хоче бути лідером місцевого самоврядування», – прокоментував міжнародну інвестиційну конференцію міський голова Дніпра Борис Філатов.

За його словами, подія стала знаковою та продемонструвала новий рівень довіри та побудови відносин центральної влади та місцевого самоврядування. Також, на думку Філатова, нині можна говорити про стабілізацію та конструктивність відносин з державними органами влади та облдержадміністрацією. Прикладом цьому є низка проєктів – як у рамках «Великого будівництва», так і у співфінансуванні реконструкцій об’єктів комунальної власності.

«Під час тривалої наради з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенком ми обговорили як і деякі проблемні питання, так і перспективні проєкти. Переконаний, що їм буде надано новий імпульс», – зазначив мер Дніпра.

Зі свого боку пан Шмигаль заявив, що нині саме Дніпро, який називають лідером за фінансовою привабливістю, зосереджує в собі більшість інвестицій регіону. «Тому саме тут ми почали розмову з інвесторами про розвиток залучення інвестицій в Україну. Робоча поїздка передбачає відвідування, зокрема, медичних закладів», – повідомив Прем’єр-міністр України. Тож після форуму Денис Шмигаль і Борис Філатов оглянули міську клінічну лікарню швидкої допомоги.

Серед ключових об’єктів також залишається Дніпровський аеропорт. «Обіцяємо, що протягом двох з половиною місяців усі містяни побачать активізування будівництва злітно-посадкової смуги. Це дасть поштовх для інвестора почати активні роботи з будівництва термінала», – сказав Кирило Тимошенко.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (9)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (6)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (4)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (4)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  У Дніпрі колишню заводську їдальню переробили під житло (3)

•  У Дніпрі продовжують проєкт, який має вирішити проблему підтоплень Амур-Нижньодніпровського району (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
155
років тому заснували Фельдшерську школу, зараз це Медичне училище.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті