Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
19:13

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині активізували перевірки АЗС на легальність

На Дніпропетровщині активізували перевірки АЗС на легальність

На Дніпропетровщині активізували боротьбу з нелегальними автозаправками. Перевіряють наявність ліцензій. З початку року в області закрили три АЗС. Вилучили 36 тон пального – на суму 796 тис грн.

Про це стало відомо під час засідання міжвідомчої регіональної робочої групи в облдержадміністрації.

«Активізували роботу з перевірок АЗС на законність реалізації пального. Наявність ліцензій та інших дозвільних документів. Легальна торгівля – одна зі складових правової держави. І необхідна умова для євроінтеграції», – наголосив заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

Оновили склад групи, що бореться із нелегальною торгівлею пальним в області. Туди увійшли представники фіскальної та податкової служб, нацполіції, прокуратури, СБУ, облдержадміністрації, екологічної інспекції, Держпродспоживслужби.

Про роботу незаконних заправок мешканці області можуть повідомляти на «гарячу лінію»: (067) 682 33 64.

Загалом на Дніпропетровщині – 618 АЗС.





Gorod.dp.ua на Facebook.


555  (05.03.21 10:28): СБУ и полиции заняться больше нечем ? каким боком они к АЗС ? Відповісти | З цитатою
Vv  (04.03.21 20:38): Проверьте недолив!мне на одной заправке, не буду называть название из этических соображений, скажу только примерное расположение-находится в конце Героев Сталинграда, сразу за мостом, на вьезде в новоалександровку слева, начинается на ,,восто... и заканчивается на ..аз" залили в 33 литровый бак(на нем выдавлено 33 литра)- 35,7 литров, и подтвердили этот факт чеком.
На мои замечания-что к примеру в 3х литровый бутылек еще никому не удадось в мире набрать 4 литра воды, а вам это получилось-порадовались.
Масштабы хищений поражают!
Проверьте на всех заправках это
Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Куплю дт  (04.03.21 18:35): А остальные Тем временем продолжают работать без разрешительных документов, продолжаем выявлять нелегальщиков Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (9)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
10
грн. вартість проїзду в електротранспорті та метрополітені з січня 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті