Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 12 червня 2025
00:26

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Программа 5-7-9%: для украинского бизнеса профинансировано кредитов уже на около 5 млрд гривен

Программа 5-7-9%: для украинского бизнеса профинансировано кредитов уже на около 5 млрд гривен

Государственной кредитной программой 5-7-9% профинансировано более 2 тыс. кредитов на сумму почти 5 млрд гривен.

Об этом сообщает УНН со ссылкой на пресс-службу Минэкономики.

"Банки-партнеры системно увеличивают кредитный портфель программы "Доступные кредиты 5-7-9%". Так, за прошедшую неделю было заключено 207 новых кредитных соглашений на общую сумму 666 млн гривен. Всего, по состоянию на 17 августа 2020 года, уже выдано 2198 кредитов на общую сумму 4,893 миллиарда гривен", - говорится в сообщении.

Отмечается, что за прошедшую неделю по этой программе банки рефинансировали более полумиллиарда гривен (590 млн грн) и предоставили 76,2 млн грн инвестиционных кредитов и займов на оборотный капитал.

"Всего в рамках программы уже рефинансировано кредитов на 3,885 миллиарда гривен и выдано инвестиционных кредитов и займов на пополнение оборотного капитала на сумму в 1,007 миллиарда гривен", - добавили в министерстве.

Лидерами по сумме заключенных договоров в рамках программы "Доступные кредиты 5-7-9%" являются коммерческие банки. В частности, на первом месте с суммой в 880,370 миллиона гривен - Райффайзен Банк Аваль.

Gorod.dp.ua на Facebook.


zzz  (18.08.20 13:34): Любые длинные кредиты на Украине можно заключать только при наличии первоначального договора с дьяволом - о том, что вы и ваши близкие приобретают статус бессмертных и неболящих, о том, что никакие короновирусы и прочие кризисы никак не повлияют на ваш бюджет, о том, что наша рада не порадует очередным законом, благодаря которому все льготы льготного кредита отменятся с последующим изменением условий кредитования не в вашу сторону. Відповісти | З цитатою
Ага  (17.08.20 17:47): Их невозможно получить. Это ложь... Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (16)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (9)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (7)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (6)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (6)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (5)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)

•  У Дніпрі на Робочій Mercedes на пішохідному переході насмерть збив жінку: відео моменту (4)

•  Більшість працівників в Україні регулярно використовують ШІ в роботі (4)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті