Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 07 июня 2020
11:41

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Як ми можемо врятувати 2000 життів!

Як ми можемо врятувати 2000 життів!

Немає нічого ціннішого та важливішого за життя людини. Саме тому команда першого комьюніті агентства в Україні OMGagency запустила соціальну ініціативу #даруйповітря.

Мета проекту - врятувати мінімум 2000 тисячі життів в найближчі місяці, а в перспективі допомогти врятувати десятки тисяч життів в масштабі всієї держави.

Як ми всі знаємо, у світі зараз шалений попит на апарати штучної вентиляції легень. Тільки вони можуть врятувати життя людини, коли в неї почали розвиватися ускладнення. В Україні таких апаратів критично мало: 1 870 апаратів на 41,8 млн населення. Країни усього світу стоять у черзі на їх придбання. Через це апарати фізично неможливо придбати і доставити раніше кінця літа.

#даруйповітря - це ініціатива спрямована на збір коштів 24-х ШВЛ.
Україні дуже пощастило, що партнер проекту Українська біржа благодійності, вже забронювала в США 50 таких апаратів, 24 з яких відразу відправлять в кожну область, як тільки ми зберемо кошти. Поставка планується на травень, у період, коли очікується пік захворілих. УББ також допоможе закупити, доставити та встановити апарати у лікарні.

Загальна вартість ШВЛ: 18 000 000 грн.
Долучитися та перевести кошти можна ось тут: сторінка проекту

Нашу ініціативу вже підтримали багато відомих українських блогерів та артистів. Серед них Альона Альона, Майкл Щур, Аліна Паш, Настя Каменських, Ярмак. Щодня до цієї ініціативи долучаються сотні відомих людей. Слідкувати за новими подіями потрібно на даруйповітря.com.ua

Ми не можемо зараз змінити світ, але можемо врятувати життя тих, хто його змінить.
Даруй повітря - рятуй життя!

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярные*:
 по комментариям | просмотрам

* - за 7 дней | за 30 дней | Подробнее
Цитата:
О старте раскопок на месте предполагаемого расположения Лазаревской церкви: если нам удастся, это будет событие на уровне истории всей страны
Борис Филатов.

Источник
Цифра:
27 000
наружного освещения заменят в Днепре в 2020 году

Источник
copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте