Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
17:07

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

500 кг використаних батарейок, зібраних на АЗК WOG, відправлено в Румунію на завод переробки

500 кг використаних батарейок, зібраних на АЗК WOG, відправлено в Румунію на завод переробки

11 березня відбулася перша в Україні відправка використаних батарейок на завод з переробкив Європу.Компанія WOG приєдналась до громадської ініціативи «Батарейки, здавайтеся!» та передала на переробку 500 кг використаних батарейок, які здавали на пунктах збору клієнти АЗК WOG по всій Україні.

Завдяки зусиллям активістів, небайдужих громадян та компаній, які долучились до руху «Батарейки, здавайтеся!»,перші 20 тон використаних батарейок відбули з України на переробку на завод GreenWEEE (Румунія).
«В останні кілька років на АЗК WOG по всій Україні були установлені пункти збору використаних батарейок. Тому ми добре обізнані щодо проблеми утилізації батарейок в нашій країні. Адже у нас відсутні заводи з їх переробки. І весь час, поки ми шукали надійного партнера з доставки батарейок на утилізацію, зберігали зібрані від клієнтів батарейки на нашому складі. Сьогодні ми передаємо всю партію до останньої батарейки — а це півтони — нашому надійному партнеру, громадському руху «Батарейки, здавайтесь! Хочу ще раз підкреслити, що ми не просто зібрали батарейки, а відправляємо їх на завод GreenWEEE у Румунію для подальшої їх переробки», - говорить Олена Осипчук, директор з комунікацій WOG.
Як відомо, до цього моменту жодна з батарейок, які збирались в Україні, не йшла на переробку. На складах компаній та активістів лежить щонайменше 300 тон, ще більше – потрапили до рук псевдо-переробників та опинились на сміттєзвалищі чи в природі.
«Це перший випадок в історії, коли українські батарейки почнуть перероблятись. І ми дякуємо кожному нашому прихильнику та компаніям-партнерам, які всі ці роки вірять в нашу місію та допомогли прийти до цієї точки! Разом робимо те, що здавалося неможливим. Завдяки даній акції– вивезенню 20 тон батарейок на переробку – від безповоротного забруднення збережено 1600 гектарів землі (приблизно 2000 футбольних полів). Але це – тільки 0,05% всіх використаних батарейок, які щорічно викидаються в Україні. Тому попереду – ще багато роботи!», - відзначила Любов Колосовська, голова руху «Батарейки, здавайтеся!»
Подія першої відправки покликана також просувати законопроект 2207-1 нового Закону України про відходи, суть якого полягає в зобов’язанні імпортерів, які ввозять в Україну батарейки чи інші товари, фінансувати та забезпечувати переробку утворених відходів від їх продукції (саме так, як це працює у Європі).

Довідка:
Мережа автозаправних комплексів WOG нараховує близько 500 об'єктів у всіх областях України. WOG є найбільшою українською монобрендовою мережею АЗС на вітчизняному ринку нафтопродуктів. Всі нафтопродукти в мережі WOG – виключно імпортного виробництва, і відповідають стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та інших країн. Компанія активно розвиває супутні сервіси та послуги, зокрема, мережу WOG CAFE і WOG MARKET. Власники мережі WOG – Степан Івахів, Сергій Лагур, Софія Єремеєва і Роман Єремеєв.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті