Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
16:53

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Криворізькому шосе Mitsubishi на смерть збив чоловіка: поліція шукає свідків

На Криворізькому шосе Mitsubishi на смерть збив чоловіка: поліція шукає свідків

Водій в темряві збив пішохода, який йшов по проїжджій частині.

23 грудня 2019 року приблизно о 20:55 водій автомобіля «Mitsubishi Grandis» рухався по неосвітленій ділянці автодороги М-04 сполученням Знам’янка – Луганськ – Ізварине з боку м. Кривий Ріг у напрямку м. Дніпро.

На 177 км + 200 м вказаної автодороги (поруч з с. Долинське), що на території Дніпровського району Дніпропетровської області водій допустив наїзд на пішохода, що рухався проїзною частиною. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження, від яких помер на місці пригоди.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України. Прохання до очевидців пригоди звернутися за телефонами (098) 431 37 11.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Павлик За Днепр  (02.01.20 18:25): Если свидетелей не было то откуда информация что человек шел по проезжей части? Водитель мог вполне сбить человека идущего по обочине и оттащить труп на середину дороги. Відповісти | З цитатою
Водитель 43 года стаж  (02.01.20 17:48): Пешеход конечно был трезвый и шел по левой полосе т.к. правая была занята. Відповісти | З цитатою
Закон  (02.01.20 16:18): Сбил садись на буду! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті