Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 12 августа 2026
03:19

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

О Днепре сняли новый мультфильм

О Днепре сняли новый мультфильм

Нашему городу посвятили отдельный мультипликационных фильм в новом цикле «Колискова країна» из 25 работ.

Об этом сообщают в группе Фейсбука Dnipro Film Commission.

«Колискова країна. Дніпро» – це третій фільм першого сезону альманаху з 25 анімаційних фільмів (які виходитимуть протягом чотирьох сезонів), створених на основі українських народних колискових.

Кожен трихвилинний фільм представлятиме естетику і культурну спадщину кожної з двадцяти чотирьох областей України і, звичайно, Автономної республіки Крим.

«Колискова Країна» – анімаційний проект для багаторазового перегляду перед сном і не тільки. Це сучасний лаундж для дітлахів та їхніх батьків. Своєрідна звукова, мультиплікаційна мапа України. Лише ніжні, позитивні мелодії, цікава пізнавальна інформація, оригінальні малюнки та українська автентика. Це проста 2D-анімація із насиченими кольорами та яскравими образами, де гармонійно пов'язані вишуканий саундтрек, цікава історія та графічне виконання. Присутній акцент на лінгвістичні особливості, темперамент і ментальність жителів різних куточків України».

В фильме легко заметить знаковые объекты нашего города.

Посмотреть фильм можно по следующей ссылке.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Інга  (23.12.19 21:51): Сумний та депресивний мульт.. єврей у кіпе займає весь екран та закриває собою види Дніпра.. Де наші гарні україночки? Де наші суперові знакові місця міста?! Бред... Ответить | С цитатой
Лесь  (22.12.19 19:20): все это хорошо, но на любителя. Все-таки мультфильмы - это больше для детей и молодежи. А взрослому населению лучше бы почаще показывали индийские фильмы - они такие душевные и полезные для воспитания в людях добра. Ответить | С цитатой
Я  (21.12.19 11:23): "Нашему городу посвятили отдельный мультипликационных фильм..."
Они, что не читают, что написали?
Ответить | С цитатой
ГОСТЬ  (20.12.19 20:03): Бред! Ответить | С цитатой
Вася  (20.12.19 16:05): Красиво. Шипнул. Спасибо. Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (35)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (15)

•  Мешканці Червоного Каменю пояснили секрет появи велетенських риб у кар`єрі на цьому масиві (11)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (9)

•  Литва допоможе відновити Органну залу Дніпра? (7)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (5)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  Сміття накопичувалося понад 30 років: у Дніпрі дигери разом із місцевими влаштували толоку на Черепашиному озері (4)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  У Дніпрі проведуть громадські слухання з приводу передатування заснування міста (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет назад начали строить "Свечки" на Победе.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте