Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 19 февраля 2025
23:40

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Завтра в Днепр приедет 10-тонный «зеленый крокодил»

Завтра в Днепр приедет 10-тонный «зеленый крокодил»

Это чудо техники существует в единственном экземпляре и пополнит экспозицию выставки «Восток-Запад», которая посвящается 30-летию падения Берлинской стены и будет открыта 8 ноября в Техническом музее Днепра «Машины времени».

Городской сайт уже не раз писал о подготовке этой выставки и о том, что к ней обновляется абсолютно вся экспозиция музея.

Очередным новым экспонатом станет уникальный, существующий в единственном экземпляре (!) гоночный грузовик КрАЗ-5450, который за его форму и цвет прозвали «зеленым крокодилом». Завтра, 5 ноября он будет доставлен в Днепр и займет свое место в музее

Вот что об этом Городскому сайту сообщили в «Машинах времени»:

«5 листопада 2019 року до технічно-історичного музею «Машини часу» приїжджає новий унікальний експонат гоночно-кільцевий КрАЗ-5450 з міста Кременчук від власника та творця Гавриленко Володимира Олександровича у колишньому працівника Кременчуцького заводу.

Чим унікальний КрАЗ-5450 /«Зелений крокодил»:

- перша вітчизняна гоночна ватажівка, яка з’явилася на світовій автоспортивній арені на чемпіонаті Європи з тракрейсингу в 1992 році. Нажаль, в наслідок перенаватажень, у КрАЗ-5450 не витримав підшипник редуктора, що завадило дістатися фінішу. По поверненню додому «Зеленому крокодилу» загрожувала здача на металобрухт, але від такої долі врятував гоночну вантажівку Гавриленко В.О. Довгих 25 років КрАЗ-5450 чекав на власне відродження;

- наприкінці серпня 2019 року КрАЗ-5450/ «Зелений крокодил» опинився на фінальному етапі чемпіонату України з драгрейсингу;

- восени 2019 року на Old Car Land 2019 болід КрАЗ-5450/ «Зелений крокодил», укомплектований форсованим таковим двигуном потужністю більше 1000 к.с., було названо однією з сенсацій показу.

Тепер «Зелений крокодил» відвідає наш музей та стане учасником виставкового проекту «СХІД - ЗАХІД»/до 30-річчя падіння Берлінського муру, який проходить у музеї за підтримки консульства Федеративної Республіки Німеччина/Донецьк з офісом в Дніпрі».

А подробней о том, как продолжается подготовка к выставке «Восток-Запад», мы расскажем завтра.


Gorod.dp.ua на Facebook.


не могу понять...  (04.11.19 21:43): какое отношение мы имеем к берлинской стене? Ответить | С цитатой
Кризис  (04.11.19 16:40): Страшный сон Порошенко !!! Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Дніпряни обурюються тим, що нові будиночки для бездомних собак встановили поряд із дитсадком (72)

•  Чи правильно влаштовувати родичів у будинок для літніх людей: думки мешканців Дніпрі (опитування) (17)

•  Бобри масово знищують дерева на Монастирському острові (17)

•  У Дніпрі на проспекті Поля мікроавтобус збив жінку, яка перебігала дорогу на «червоний»: відео моменту (14)

•  Борщовий набір 2025: скільки коштує зварити улюблену страву у Дніпрі (11)

•  На Дніпрі дівчина витягла з крижаної води собаку, який провалився під кригу (10)

•  Випускники шкіл більше не отримуватимуть золотих та срібних медалей (7)

•  У Дніпрі розчищають берегову лінію Монастирського острова (6)

•  У Дніпрі померла літня жінка, яку збили на пішохідному переході (6)

•  У Дніпрі відбулася виставка локомотивів, модернізованих Придніпровською залізницею (5)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварийных лифтов отремонтировали в 2024 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте