Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 20 травня 2024
23:16

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Спортсмени Дніпропетровщини вибороли перше місце на Кубку України з академічного веслування

У Дніпрі відбувся Кубок України з академічного веслування. За першість боролися майже 300 професійних спортсменів.

Перемогу здобула команда Дніпропетровщини. Тепер наші веслувальники відправляться на Чемпіонат Європи. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Кубок з академічної греблі проходить щороку. У 2019-му змагання об’єднали близько 300 професійних веслувальників з 8 областей України», – розповіли в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської обладміністрації.
Аби вибороти першість, спортсмени мали на швидкість пройти дистанцію у 2 км на човнах різних класів. Найвправнішою виявилися команда Дніпропетровщини, у якій більше 30 спортсменів. Вони набрали понад 2 тис. балів. Друге місце – за Миколаївщиною, третє посів Київ.

Переможці представлять Україну на Чемпіонаті Європи, який розпочнеться наприкінці травня у швейцарському місті Люцерн.

Кубок з академічного веслування присвячений пам’яті загиблого Героя України Віктора Швеця.

Молодцы!  (18.05.19 11:59): Спортсмены - молодцы, слов нет!
Но, вот отражение соревнований. - это цирк!
Более клоунского фото нельзя было подобрать? При чем тут академическая гребля?
И в соревнованиях по академической гребле спортсмены состязаются не в ловкости, а в том, кто будет первым на финише...