Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 20 червня 2025
03:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Патрульні Дніпра «по гарячім слідам» затримали грабіжників

Патрульні Дніпра «по гарячім слідам» затримали грабіжників

11 квітня, патрульні отримали повідомлення про грабіж на вулиці Прогресивній. Заявниця розповіла, що вона йшла по вулиці та розмовляла по мобільному. До неї підбігли двоє невідомих громадян, вирвали з рук телефон та побігли у невідомому напрямку.

Інспектори оперативно прибули за вказаною адресою, де на них чекала заявниця. Жінка описала зовнішність нападників та показала напрямок, куди вони побігли.

Поліцейські оперативно перевірили прилеглу територію та виявили двох чоловіків, схожих за описом заявниці. Громадяни, при появі охоронців порядку, різко змінили напрямок руху та спробували втекти. Інспектори швидко наздогнали та зупинили їх у торговому центрі. На місце прибула заявниця, яка впізнала нападників.

Патрульні викликали слідчо-оперативну групу Амур-Нижньодніпровського відділку поліції, для подальшого з'ясування обставин цієї події.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті