Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 04 червня 2025
02:42

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Ляшківці відремонтували школу

|«« «« »» »»|

Школу у Ляшківці – не впізнати. Її термомодернізувала Дніпропетровська облдержадміністрація. Замість сірої будівлі тепер – яскрава та різнокольорова. У класах – тепло та комфортно.

Про це повідомив очільник Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

«Приводимо до ладу навчальні заклади навіть у невеличких населених пунктах області. Один із них – у селищі Ляшківка, яке знаходиться на межі з Полтавщиною. Тут вже оновили школу, в якій навчається майже 200 дітей» - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Ляшківській школі – більше сорока років. За цей час вона не бачила жодного капітального ремонту. Нещодавно коштом громади тут замінили покрівлю та вікна. Тепер Дніпропетровська облдержадміністрація відремонтувала фасад. Він став яскравим та енергоефективним.

«У нас зробили красивий ремонт, будівля стала різнокольоровою. Мені оновлена школа дуже подобається, тут стало тепло» - зізналась учениця 4-го класу Ляшківської школи Марія Шаульська.

«Раніше наша школа була не такою привабливою, а зараз вона - яскрава та дуже гарна. Як проходиш повз – радісно дивитися. Навіть стало приємніше відвідувати заняття. Тепер аж біжиш з дому до школи» - сказав учень 11 класу Ляшківської школи Сергій Зубко.

Вчителі розповідають – раніше у класах було холодно, через це діти часто хворіли. Тепер у шкільних кабінетах набагато комфортніше працювати.

«Раніше у нас і покрівля протікала, і у кабінетах було холодно. Учні хворіли, пропускали заняття. Тепер школа змінилась. Такий яскравий фасад підіймає настрій. Діти ходять на навчання із задоволенням», - розповіла вчитель хімії та біології Ляшківської школи Таміла Гладус.

У школі навчається майже двісті дітей з Ляшківки та навколишніх сіл.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Юрий  (20.12.18 12:16): А Олег Валерійович декларував це селище? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (16)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (11)

•  У Дніпрі нові правила тиші: заборонили рух гучного транспорту (9)

•  Лікарку з Дніпра оштрафували на 51 тисячу за приховування в декларації 3,2 млн гривень (7)

•  У 8-річного школяра з Дніпра – найдовша коса в Україні! (7)

•  У Дніпрі водій BMW припаркувався посеред проїзної частини та паралізував рух тролейбусів (7)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (7)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (5)

•  У Дніпрі на Пастера чоловік вломився в офіс та стрибнув з даху на асфальт: що кажуть в поліції (4)

•  У Дніпрі створюють нову зону відпочинку (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті