Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 07 червня 2025
10:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Від 4 до 5 років за гратами проведуть п'ятеро хлопців, які грабували перехожих у Дніпрі

Від 4 до 5 років за гратами проведуть п'ятеро хлопців, які грабували перехожих у Дніпрі

У Дніпрі винесено вирок п’ятьом молодикам за грабежі.

Бабушкінським районним судом м. Дніпропетровська винесено вирок п’ятьом молодикам, обвинуваченим у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.186 КК України (грабіж, поєднаний з насильством, яке є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілих).

Встановлено, що раніше судимий за крадіжку громадянин, звільнившись від відбування покарання з випробуванням, належних висновків для себе не зробив, на шлях виправлення не став, та у період іспитового строку продовжив скоювати злочини, тепер уже разом з приятелями.

З вересня по листопад 2015 року п’ятеро молодиків (на момент скоєння злочину віком від 17 до 20 років), вступивши у попередню змову, грабували перехожих у місті Дніпрі. Так, зловмисники наносили жертвам удари по тілу, спричинивши таким чином легкі тілесні ушкодження, після чого заволодівали їх мобільними телефонами, планшетами, годинниками, прикрасами та іншими речами.

Загалом на їх рахунку чотири епізоди грабежів на суму майже 32 тис грн.

Суд призначив одному з них покарання у вигляді 4 з половиною років позбавлення волі, іншому – 4 років і 3 місяців позбавлення волі, а колишній в’язень проведе за ґратами 4 роки та 10 місяців.

21-річного юнака, який приймав участь лише в одному з епізодів грабежів та активно сприяв розкриттю злочину, звільнено від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком – 1 рік.

Наймолодший з підсудних, який вину свою не визнав, крім того, обвинувачується у скоєнні розбійного нападу, проведе 5 років у місцях позбавлення волі.

Gorod.dp.ua на Facebook.


страшно  (08.06.18 20:47): Все грабят. правительство. молодые люди, коммунальные службы и т. д. И как нам жить в этой грабительской стране? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (15)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (7)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (4)

•  У Дніпрі на Робочій Mercedes на пішохідному переході насмерть збив жінку: відео моменту (4)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті