Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
22:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині до охорони публічної безпеки на Трійцю буде залучено близько 1 тис. поліцейських

На Дніпропетровщині до охорони публічної безпеки на Трійцю буде залучено близько 1 тис. поліцейських

На Дніпропетровщині до охорони публічної безпеки на Трійцю буде залучено близько 1 тис. поліцейських.

Про це розповів начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Максим Очеретяний.

27 травня святкові богослужіння відбудуться у понад 900 храмах Дніпропетровської області. За попередньою інформацією, до храмів планують навідатися понад 100 тис. громадян. Щоб гарантувати їх безпеку, обласна поліція переведена в посилений варіант несення служби – для забезпечення правопорядку залучено близько тисячі правоохоронців – повідомив він.

«Поліція звертається до громадян з проханням повідомляти про виявлення підозрілих предметів, залишених без нагляду. В разі виявлення таких речей, негайно інформуйте про це поліцейських, які несуть службу поруч, або телефонуйте 102» - наголосив Максим Очеретяний.

Gorod.dp.ua на Facebook.


цифри що наводить  (27.05.18 08:10): поліція АДЕКВАТНО відзеркалюють скільки в Україні людей відвідують церкви (хоч інколи і "за компанію") 100тис з 3х млн!!А це десь 1млн500тис на всю Україну!! Так що балачки москальських попів що в Україні до пукінськох церкви ходить 3млн вірян -ДУРНЯ та БРЕХНЯ їх не більше 600тис!! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
9
млн евро на нові трамваї витратить місто у 2025 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті