Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
23:11

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Обласна рада оновлює музеї Дніпропетровщини та відкриває нові

Обласна рада оновлює музеї Дніпропетровщини та відкриває нові

Цьогоріч рішенням сесії значну частину коштів, а саме 7 млн. грн., спрямували на відновлення Історичного музею Д.Яворницького. З них 1 млн. 800 грн. піде на капітальний ремонт музею «Літературне Придніпров’я».

Сьогодні голова обласної ради відвідав цю унікальну будівлю 19 сторіччя, аби обговорити найближчі плани реконструкції!

У музеї проведуть протиаварійні роботи з відновлення фасаду та стелі, адже зараз стан - критичний. Директорка історичного музею Надія Капустіна зауважила:

«Взагалі через тиждень нашому «Літературному Придніпров’ю» виповниться 20 років з моменту відкриття, тож ремонт і відтворення первісного вигляду фасаду зроблять будівлю справжньою окрасою нашого міста!».
Також у музеї проведуть ремонтні роботи системи опалення, замінять вікна та осучаснять територію. На подвір’ї хочуть створити справжній літературний двір, аби проводити виставки просто неба.

Гліб Пригунов наголосив, що до проекту слід внести встановлення станції для зарядки електромобілів! Увагу також приділять музейному центру Олени Блавацької. Нещодавно будинок отримав значення нерухомої пам’ятки України. Тож першочергове завдання зараз - створити якісну оновлену систему опалення. Гліб Пригунов дав завдання створити проектно-кошторисну документацію системи опалення за сучасними технологіями.

Одним із вагомих кроків у розвитку культури Дніпропетровщини є амбіційний план створення нового музею імені Олеся Гончара. Будинок великого письменника знаходиться в АНД районі, і його родина згодна передати будівлю на баланс історичного музею. Деталі стануть відомі вже згодом.

Голова обласної Гліб Пригунов наголосив:

«Гроші, які ми спрямовуємо на розвиток культури, - це не подарунок музеям. Це кошти, які надходять від податків мешканців області. Усі разом ми маємо зберегти нашу культурну спадщину і гідно донести її до майбутніх поколінь!».
Сьогодні ж весь світ святкує День Музеїв. У Дніпрі вже традиційно пройде «Ніч музеїв». Гостей будуть дивувати насиченою програмою. Усі деталі дізнавайтеся на офіційних сайтах закладів.



Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (6)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
років Придніпровській ТЕС

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті