|«« | «« | »» | »»| |
У Романковому – найстарішому мікрорайоні Кам’янського – ДніпроОДА зводить дитячий садок. Сучасний заклад із власною котельнею та сонячними батареями – для 115 малюків.
Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.
«Втілюємо у життя завдання Президента України Петра Порошенка – ліквідуємо черги до садочків. Уперше за роки незалежності країни зводимо в області нові дошкільні заклади. Вони – із незвичайним дизайном, власними альтернативними котельнями, сонячними батареями. Один з таких – у Романковому», – сказав Валентин Резніченко.Романкове – найстаріший мікрорайон Кам’янського. Дитячого садка тут ніколи не було.
«У мене четверо дітей, троє вже ходять до школи, виросли без садочка. Сподіваюсь, що молодший піде до новенького садка», – розповіла місцева мешканка Марина Небосенко.
Нині будівельники вже заклали фундамент, стали до цегляної кладки. Як зазначив заступник Кам’янського міського голови Владислав Мелешко, після відкриття заклад відвідуватимуть 115 хлопчиків та дівчаток.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |