Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
20:01

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Бабам в историческом музее Днепра присвоят QR-коды

Бабам в историческом музее Днепра присвоят QR-коды
Фото: zabytki.in.ua

Отсканировав код при помощи планшета или смартфона, посетитель музея сможет получить доступ к аудиоэкскурсии на украинском, английском и русском языках.

Самой большой коллекции каменных баб в Украине, размещенной на территории Днепровского исторического музея им. Дмитрия Яворницкого, этой весной присвоят QR-коды, пишет газета Сегодня.

По задумке сотрудников музея и их соратников из общественной организации "Творческий город", отсканировав код при помощи планшета или смартфона, посетитель музея сможет получить доступ к аудиоэкскурсии на украинском, английском и русском языках.

Рассказывать будут массу полезной, достоверной и интересной информации, ведь об этих объектах ходит немало легенд.

Для этих целей будет работать специальное бесплатное приложение для гадежтов, которое считает QR-коды на 48 статуях, которые расположены на площадке возле музея и относятся к разным историческим эпохам.

Всего же в историческом музее находится 100 баб.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:


Стоик  (20.03.18 11:06): Было бы неплохо, сотрудникам музея подумать о месте установки каменных баб из своих закрамов. Все 100 экспонатов баб, должны быть выставлены на всеобщее обозрение. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті