Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 30 квітня 2025
17:52

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Мешканців області застерігають: насуваються снігопади та ожеледиця

Мешканців області застерігають: насуваються снігопади та ожеледиця

Сьогодні на Дніпропетровщині очікуються посилення вітру, хуртовини та снігові замети. За таких погодних умов, виходячи на вулицю, слід бути особливо обережними.

Правила безпеки під час штормового попередження нагадали в управлінні цивільного захисту ДніпроОДА.

«На Дніпропетровщину насуваються південні циклони. Найближчими днями вони супроводжуватимуться сильним снігом, місцями – хуртовинами і сніговими заметами. Посилиться і вітер – до 17-22 м/с. На дорогах очікується ожеледиця. За таких складних погодних умов слід бути особливо уважними і дотримуватися правил безпеки», – розповіли в управлінні цивільного захисту.

Фахівці попереджають – сильний вітер та хуртовина можуть зруйнувати рекламні щити, поламати дерева та пошкодити електромережі. Тому не слід наближатися до будинків, рекламних щитів та різних споруд.

Можливі і замети на автошляхах.

«Почувши про штормове попередження, слід по можливості обмежити пересування. Відмовтеся й від поїздок на власному авто. Переходьте вулицю лише в установлених місцях і будьте пильними – за таких погодних умов підвищена ймовірність ДТП», – додали в управлінні ДніпроОДА.

У разі необхідності телефонуйте 101.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Жители ж/м Красный Камень.  (27.02.18 12:27): Миша. На Красном Камне нужно чистить не только ул.Коробова Відповісти | З цитатою
Николай  (27.02.18 10:57): Не забудьте сообщить Лысенко М. что нужно почистить пешеходные дороги, а то он забывает. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мер Дніпра поконфліктував з ректором ДНУ через Палац студентів та Акваріум (41)

•  Скільки людей проживають в Україні: МВФ оприлюднив оцінку чисельності населення (39)

•  220 вольт більше не буде: в Україні змінюється стандарт напруги в електромережі (19)

•  Чи можна брати собак у магазини: думки мешканців Дніпра (опитування) (16)

•  У Дніпрі провели космічні наукову конференцію та конкурс (10)

•  «У мене немає особистого «водоканалу», «електротранспорту» або «палаців дітей та юнацтва»: Мер Дніпра спростував заяви про рейдерське захоплення Палацу студентів (7)

•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (6)

•  Від Людмили до Лючиї – дніпрянам нагадали історію популярного ресторану (6)

•  Ошукала роботодавця: поліція Дніпра викрила 27-річну зловмисницю (5)

•  З України не випускали відомої дніпровської адвокатеси. Що зараз? (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
19
млрд. гривень бюджет Дніпра на 2025 рік

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті