Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 05 червня 2026
16:40

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Безкоштовно вивчати польську та англійську дніпряни можуть в обласній бібліотеці

Безкоштовно вивчати польську та англійську дніпряни можуть в обласній бібліотеці

У Дніпропетровській обласній науковій бібліотеці ім. Кирила і Мефодія мешканці Дніпропетровщини безкоштовно вдосконалюють знання з іноземних мов.

Там працюють клуби з вивчення англійської та польської, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

«Всіх, хто бажає в теплій дружній атмосфері вдосконалити свої знання польської, познайомитись із цікавими людьми і отримати неповторний досвід живого спілкування з носіями мови об'єднав Розмовний клуб польської мови. Учасники клубу переглядають фільми, слухають пісні, беруть участь у конкурсах та тестуваннях», - розповіли у бібліотеці.

У бібліотеці працює й англомовний клуб «Kelly-club». Учасникам пропонують у затишній атмосфері розвивати та удосконалювати розмовну мову, навчатися вільно висловлювати думки на різні теми.

Учасники дискусійного клубу англійської мови «Speaking club» під керівництвом вчителя-інструктора вивчають слова та закріплюють лексичний запас. Вони переглядають відео-сюжети та фільми, обговорюють важливі теми. Лексичні ігри з використанням SMART-дошки подобаються юним учасникам клубу.

Щосереди відвідувачі кіноклубу «Wednesday Movie club» переглядають фільми англійською мовою із субтитрами, потім – обговорюють стрічку.

Мовні клуби працюють за адресою: м. Дніпро, пр. Д.Яворницького, 18. Контактний телефон - 770-57-32.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (9)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (7)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  Газонокосарка ледь не вбила 55-річного мешканця Дніпра (3)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  На Дніпропетровщині частково заборонили рух мотоциклів і скутерів: де і коли діють обмеження (2)

•  Популярна TikTok-блогерка з Дніпра загинула у моторошній ДТП на Кіровоградщині (2)

•  У Дніпрі через ракетний удар сильно пошкоджено підприємство з виробництва повітряних кульок (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
36
км. загальна протяжність колесовідбійного бруса у Дніпрі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті