Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 23 липня 2025
12:26

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Безкоштовні щеплення від грипу зробили вже понад 25 тисяч мешканців Дніпропетровщини

Безкоштовні щеплення від грипу зробили вже понад 25 тисяч мешканців Дніпропетровщини

Безкоштовні щеплення від грипу зробили вже понад 25 тисяч мешканців Дніпропетровщини. Це медики, вчителі, вихователі у дитсадках, соцпрацівники. Вакцину для них придбали обласним коштом, розповіли у департаменті охорони здоров'я ДніпроОДА.

«Щеплення проти грипу – не обов'язкові, проте лише вони здатні захистити від хвороби та її ускладнень. Розуміючи це, з обласного бюджету виділили кошти на придбання вакцин для наших медиків, вчителів, вихователів дитсадків, соцпрацівників. Тобто тих, хто найбільше контактує з людьми, – роз'яснили в департаменті. – Нині щеплено вже понад 25 тисяч мешканців області».

Загалом у планах вакцинувати близько 36 тисяч людей.

«Робити щеплення ще не пізно, адже епідпоріг в області не перевищено», – розповіли в департаменті.

За останній тиждень на застуду та грип захворіли близько 18 тисяч мешканців Дніпропетровщини.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті