Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 12 червня 2025
02:48

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Рибалок-браконьєрів затримали поліцейські на Самарі

|«« «« »» »»|

Понад 220 рибин незаконно виловили двоє чоловіків за допомогою жилкових сіток з річки Самара поблизу с. Новоселівка Новомосковського району.

29 січня просто на місці злочину зі знаряддям вилову та рибою їх затримали співробітники відділення поліції в річковому порту Амур-Гавань, рибінспекції та ГО «Антикорупційна правозахисна рада». Поряд з браконьєрам у мішках перебувала виловлена риба – карась, окунь, краснопірка, плітка й інша.

У діях зловмисників вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом), що карається штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 3-х років.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Леопольд  (31.01.18 16:47): Окунь зачетный на первом фото, ****выловили всех раков и рыбы скоро не останется. Это менталитет, за такое б в Германии... Відповісти | З цитатою
samyraj  (30.01.18 17:03): А куда рыбу дели изъятую ? Відповісти | З цитатою
какой  (30.01.18 16:49): на х рен штраф! Только садить этих уродов.Другие задумаются. Голодающие блин... Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (16)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (9)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (7)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (6)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (6)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (5)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)

•  У Дніпрі на Робочій Mercedes на пішохідному переході насмерть збив жінку: відео моменту (4)

•  Більшість працівників в Україні регулярно використовують ШІ в роботі (4)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті