Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 27 липня 2025
20:02

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

В Днепре обнаружили 124 незаконные газовые заправки

В Днепре обнаружили 124 незаконные газовые заправки

124 незаконные газовые и 2 дизельные заправки обнаружили в Днепре активисты организации Майдан Сичеслав Днепр.

Об этом заявили на пресс конференции.

Говорят, к ним обратились жители города с жалобами, что у их домов расположились заправочные станции. Общественность отправилась в рейд.

В результате, уверяют активисты, обнаружили: все эти АЗС работают без документов. Подробнее — смотрите в видео ниже.

Gorod.dp.ua на Facebook.


!!!  (30.04.17 15:39): Передел бизнеса! Відповісти | З цитатою
Артем  (30.04.17 06:42): Уж Шипко вы активные АКТивисты там, где можно дннежки срубить. Выполняете заказ монополистов жирующих АЗСников. А они наглеют, если газ нельзя разбодяжить, дурят на счетчике. Мне в 40литровый газовый баллон умудрились заправить 45 литров . Это АЗС УкрНафта (пр.Калинина ,возле переезда).Проверяйте лучше монополистов,цены на топливо,коррупцию, а лучше идите в АТО ,раз такие "активные"и не мешайте предпринимателям Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Sergey-65  (29.04.17 13:24): Надо же, ВНЕЗАПНО! обнаружили почти полторы сотни заправок. Они, видимо, по кустам прятались, никто их раньше не видел ;) Вы бы лучше крышующих нашли. Відповісти | З цитатою
Отстаём  (28.04.17 23:45): "С начала года в Киеве совместно с прокуратурой демонтированы 350 незаконных автогазозаправочных пунктов". По этому показатель Днепр отстаёт от столицы, да и ларьки что-то на шиннике досихпор занимают место... Відповісти | З цитатою
Морда  (28.04.17 22:16): А что плохого в газовой заправке например метров 30 от дома? У каждого в доме есть газ, его прям в помещениях и сжигают у себя под носом. А тут 30 метров вне домоволодения и ничего не сжигается.
Тем более газ это недорогая альтернатива бензу.
Відповісти | З цитатою
Рекс  (28.04.17 21:52): А что активисты по заправкам ходят ?)))важное дело ))а не лучше активистам сходить и решить за цены на бензин ?) Відповісти | З цитатою | Обговорення: 2
Хм  (28.04.17 20:49): Ато раньше не знали? Нате, вдруг и обнаружили. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (5)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (5)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті