Емоції, любов, ніжність, ревнощі, вогонь пристрастей. Все це є в танці, який зародився на околицях Буенос-Айреса та згодом підкорив весь світ. Нестримне танго й сьогодні розбурхує серця. Провести вечір у нестримному ритмі цього танцю можна буде в філармонії Дніпра.
Для городян підготували феєричне шоу, повідомляють в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.
Танго з’явилося в 19 столітті. В єдине ціле злилися різні стилі танців, привезених емігрантами з Європи в Буенос-Айрес, і африканських танцювальних мотивів. В Європі про танго дізналися в 20 столітті. Напрям одразу став популярним та підкорив Париж, Лондон, Берлін, Рим, Мадрид. У наш час існує багато версій цього танцю: Нуево, Фантазія, Салон, Мілонгеро.
«Ми хочемо познайомити дніпрян з історією цього неймовірного танцю, його стилями і версіями під час шоу «Танго світу». Це буде незабутнє і феєричне шоу. Гості поринуть в світ нестримних пристрастей, любові, музики, танцю і хвилюючого голосу», - зазначають у філармонії.
У шоу виступатимуть музиканти, танцюристи, шоу-балет, вокалісти. Воно відбудеться 22 лютого о 19.00. Філармонія знаходиться у Дніпрі на Воскресенській, 6. Телефони для довідок: 372-96-20, 372-96-40.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |