Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
16:53

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У Широківському районі реалізували більше 10 важливих інфраструктурних проектів

|«« «« »» »»|

Більше 11 кілометрів водопровідних мереж, 7 нових дитячих майданчиків, капітальний ремонт доріг – минулого року у Широківському районі встигли реалізувати з десяток проектів. Втілити їх у життя допомогла команда Валентина Резніченка.

«Ремонти доріг та водоводів, реконструкція шкіл та дитячих садків. Десятки інфраструктурних проектів реалізовано у 2016 році в районах Дніпропетровщини. Команда ДніпроОДА підтримує ініціативи місцевих громад та допомагає їх втілювати», - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У 2016 році в Широківському районі ввели в експлуатацію більше 11 кілометрів водопровідних мереж. Завдяки цьому мешканці сіл Гречані Поди, Розівка, Миролюбівка, Свистунове отримали якісну питну воду.

У селах Широка Дача, Інгулець, Новолатівка, Шестірня відремонтували дороги. Із новим асфальтовим покриттям і райцентр.

Ще один проект - вуличне освітлення. Його відновили в 4-х населених пунктах Широківського району.

«Піклуємося і про освітні та культурні об'єкти. У 2016-му році відремонтували школу, будинок культури, лікарню. На базі Карпівської СЗШ відкрили опорну школу. Тепер діти з віддалених районів мають змогу отримувати якісну освіту», - говорить голова Широківської РДА Сергій Ланчковський.

А діти Широківської школи №2 тепер займаються автомоделюванням. 2016-го у школі почав працювати гурток, який відвідують і хлопці, і дівчата.

На цьому район не зупиняється. У 2017-му планує реалізувати ще більше важливих проектів.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (12)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (8)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
100
років парку імені Шевченка

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті