Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 05 липня 2025
12:48

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Податкові зміни: нову реформу обговорили на Дніпропетровщині

|«« «« »» »»|

Податки для підприємців, сільгоспвиробників та заможних людей. Справжня дискусія розгорілася у Дніпропетровську. Чиновники, бізнесмени та економісти обговорили концепцію нової податкової реформи.

Про ключові зміни розповіла заступник Міністра фінансів країни Олена Макеєва. Це єдина ставка для податку на дохід фізичних осіб, прибуток, додану вартість та єдиний соціальний внесок – 20%. Збільшення податку на майно заможних людей, спрощена система для підприємців та інше.

«Головна мета – побудова простої, прозорої, справедливої податкової системи», – сказала вона. Нова реформа має збільшити надходження податків до бюджетів. Таку думку висловив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

«Цьогоріч регіон отримав більше 4 млрд. гривен. Це на 30% більше, ніж у 2014-му. Чималу роль відіграли податки на прибуток, акциз, нерухомість і транспорт, які місцеві бюджети отримали у рамках децентралізації, – зазначив Олег Кужман. – Зміни у податковій реформі можуть впливати на наповнення бюджетів самостійних громад, тому треба враховувати всі особливості».

Обговорення нової концепції реформи проходять по всій Україні.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Виктор  (10.11.15 11:22): бюрократический аппарат обсуждает свои бюрократические реформы. толку не будет. болтуны одни собрались - -судя по фото. много знакомых лиц. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (13)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
45
років будинку Дніпровського цирку

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті