Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.

ІСТОРИЧНИЙ КАЛЕНДАР ДНІПРА

15 травня 1930 —
Створено Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут




Хіміко-Технологічний Університет

На базі хіміко-технологічного факультету Дніпропетровського гірничого інституту ім. Артема створено Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут. Нині — Український державний хіміко-технологічний університет.

УДХТУ — єдиний спеціалізований вуз України хімічного профілю. У його складі 9 факультетів: механічний, технології органічних речовин, технології неорганічних речовин, технології силікатів, технології високомолекулярних сполук, економічний, заочний, довузівської підготовки, післядипломної освіти. Університет має 38 кафедр, на яких працює 51 професор, доктор наук, 252 кандидати наук, 65 старших викладачів, 86 асистентів.

Університет готує бакалаврів, спеціалістів та магістрів за 28 спеціальностями очної, заочної та екстернатної форм навчання, здійснює організацію маркетингу у галузі міжнародної освіти, набір на навчання іноземних аспірантів та студентів підготовчого відділення. Нині в університеті навчаються громадяни з Китаю, Йорданії, Лівану, Судану, Індії та інших країн.

Для забезпечення безперервної освіти на базі вузу створено навчально-науково-виробничий комплекс, у складі якого шість коледжів, два технікуми, три ліцеї, десять підприємств хімічного профілю. Науково-дослідні підрозділи університету складаються з 2 інститутів і 7 галузевих лабораторій, низки спеціалізованих лабораторій. За десятки років тут створено відомі наукові школи: плазмохімії, електрохімії, хімічних джерел струму, кераміки та склоемалі, еластомерів, біології та біостимуляторів, органічної хімії та інші.

За роки свого існування в університеті підготовлено понад 42 000 висококваліфікованих фахівців для народного господарства країни та іноземних держав. Вуз є колективним членом 12 галузевих академій України, налагодив та підтримує плідні контакти з навчальними та науковими закладами Росії, США, Англії, Німеччини, Греції, Польщі, Італії та інших країн.



Посилання за темою:


Історичний календар:

Вид на центральний холм (сер. XIX ст.),
1840-1920 гг.
» Теми про місто:
- Архітектура
- Символіка міста і області
- Замітки про місто
- Історія міста
- Історичні карти
- Історія міського транспорту
- Відомі люди міста
- Історичний календар
- Місто по шматочках

copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті