У першій половині 1960-х років у Дніпропетровську працювало 9 кінотеатрів, здебільшого в центральній частині міста. Це добре всім відомі: «Панорама» (широкоформатний), «Родина», «Победа», «Факел», «Україна», «Червоногвардієць», «Октябрь» (його ще називали «сачок», сюди сачкували із занять студенти навколишніх вузів), «Имени Чкалова». На вулиці Тітова було розташовано кінотеатр «Спутник», який обслуговував переважно працівників Південмашу, що мешкали поруч із заводом. Улітку до вищеназваних «синематографів» приєднувались відкриті літні кінотеатри парків ім. Шевченка та Севастопольського, а також селища Перше Травня.
25 січня 1964 р. на південній околиці лівого берега міста введено в експлуатацію новий широкоформатний кінотеатр «Правда» для мешканців великого мікрорайону, який стрімко розбудовувався. Тільки за 1963–1964 рр. трест «Дніпрожитлобуд» звів тут понад 20 житлових будинків і всю необхідну інфраструктуру — магазини, дитячі комбінати, пошту, аптеку, їдальні тощо. З 1 травня 1964 р. в газеті «Днепровская правда» в афіші «В театрах и кино» вперше з'явилася інформація про репертуар кінотеатру. В ньому були продемонстровані фільми: «Двоє у степу», «Барабани долі», «Перший тролейбус» та інші.
У 1990-х рр. кінотеатр «Правда» з відомих причин занепав, як і більшість кінотеатрів у Дніпропетровську. В травні 2006 р. на його місці після тривалої реконструкції почав діяти кінотеатр на три зали «Правда-кіно» площею 2400 кв. м (два малих зали по 148 місць і один великий — на 404 місця). Зали і хол обладнані зручними меблями і найсучаснішою кіно-відео-фоно-апаратурою, кондиціонерами й освітленням. Для глядачів працюють кафе і піццерія, відбуваються цікаві прес-конференції, фестивалі, зустрічі, інтерв'ю.